Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří jsou odborníky ve svém oboru, mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, umí rozvíjet dětský talent a osobnost. Nejdůležitějším kritériem je cit pro práci s malými dětmi, vřelý a individuální přístup.

Alžběta Frimlová
Jednatelka

Zakladatelkou a jednatelkou Malvíny od roku 2012.

Mgr. Nela Tomancová
Manažerka

Vzdělání:

Palackého univerzita v Olomouci, obor archeologie-historie. Pedagogické minimum pro střední školy v oboru historie, Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Zkušenosti:

Vedoucí na dětském pohádkovém táboře pro rodiče s dětmi. Výuka dějepisu při praxi na olomouckém gymnáziu Hejčín a zlínském gymnáziu Lesní čtvrť, zástupce ředitele v MŠ Malvína

Anna Rožnovská
Pečovatelka

Vzdělání:

Střední zdravotnická škola Mladá Boleslav, obor Sociální činnost.

Zkušenosti:

Péče o děti od jednoho měsíce do šesti let, praxe v dětském domově, dětském centru, praxe v nemocniční mateřské škole Klaudince.

Helena Mečiarová
Pečovatelka

Vzdělání:
Bilingvní gymnázium, profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky".

Zkušenosti:
Péče o děti od dvou do šesti let: hlídání dětí v rodinách, práce vychovatelky v umělecké dětské skupince, učitelka v MŠ.

Judita Nováková
Lektorka

Vzdělání a zkušenosti:
Dva stupně vzdělávacího programu manažerské školy firmy MSI s.r.o. zaměřené na obchodní a manažerské dovednosti, kurz školitelů firmy Hackland. Browne&Associates, Kanada Dlouhodobý rozvojový program pro kouče - Projekt Certifikovaný kouč, rozvojový projekt zakončený certifikací, společnost ARK Consulting, s.r.o. 8 let praxe pod dohledem psychologa při rozvíjení osobnosti, získání zdravého sebevědomí a motivace.